"Den na horách"

Typ: ostatní | Akce
Den na horách Poděkování a pozvánka na akci

Vážení,

Díky Vaší podpoře se nám podařilo zahájit stavbu „Ohřívárny“ na Novém Městě v Krušných horách. Chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši podporu, bez níž bychom stavbu nemohli zahájit. Slibovali jsme, že budeme průběžně všechny dárce informovat o stavbě a o akcích, které pořádáme jak pro veřejnost, tak pro sportovce v areálu na Novém Městě.

První z plánovaných akcí je „Den na horách“ v sobotu 17.09.2022 v rámci, kterého jsme dopoledne připravili od 11,00h veřejný závod – lyžařský překážkový kros, dobrovolníci nezávodnící se zúčastní brigády na běžeckých tratích, po celý den bude v areálu kamion servisního týmu české reprezentace v běhu na lyžích, od 15,00h do 18,00h bude série přednáše na téma úpravy lyží, trendů v běžeckém lyžování, úpravy lyžařské magistrály apod.. V 18,00h akce volně přejde do zábavného posezení. Po celý den bude otevřen bufet a připraveno občertsvení.

Během celého dne jsme připraveni Vás seznámit s naší Ohřívárnou a dalšími plány oddílu.

V případě dotazů mě, prosím, kontaktujte mailem nebo telefonicky – ‪777864186‬!

Budu moc ráda, když se uvidíme v sobotu na horách!

Krásný den

Silvie Polanská