Kulturní pas - EUROREGION LABE

Typ: ostatní
logo EEL Nabídka Kulturního pasu Euroregionu Labe/Elbe - slevy na vstupném až 50%!

Vážení spoluobčané,

i letos zde máme nabídku, díky které můžete získat slevy na vstupném do více jak 50 vybraných saských kulturních institucí díky Kulturnímu pasu Euroregionu Elbe/Labe.

Největším magnetem jsou tradičně Saské umělecké sbírky Drážďany s obrazárnami Starých nebo Nových mistrů nebo pevnost Königstein.

Kulturní pas Euroregionu Elbe/Labe stojí stejně  jako vloni 30 Kč, a je určen českým návštěvníkům Saska. Zájemci mohou pas zakoupit v informačních centrech po celém euroregionu, přímo na sekretariátu EEL v Ústí nebo si ho nechat poslat poštou.

Všechny podrobnosti ke Kulturnímu pasu Euroregionu Elbe/Labe naleznete v příloze nebo načtením QR kódu (zde pod textem) na chytrý telefon.

QR_EEL

Vytvořeno: 28. 1. 2020